Kim jestem?

Mam na imię Hubert jestem Trenerem, Terapeutą ruchowym, studentem fizjoterapii, ale przede wszystkim jestem miłośnikiem aktywności fizycznej w każdym wydaniu. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu, ruchu, korzystania ze swojego ciała w 100%.

Dlatego w swojej pracy kładę tak duży nacisk na to, aby każdy kto ze mna pracuje był przede wszystkim ZDROWY, sprawny i potrafił obsługiwać własne ciało, co na pozór wydaje się takie proste, a w rzeczywistości przystwarza nam wielu problemów.

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się w dzieciństwie gdy zacząłem grać w piłkę na pozycji bramkarza, po kilku latach spędzonych z tym sportem zacząłem szukać dalej, trenowałem bieganie, Tajski boks, piłkę ręczna i wiele wiele innch dyscyplin. To wszystko pokazało mi jak szybko mój organizm jest w stanie dopasować się do zupełnie innych wymagań, które stawiały przede mną różne dyscypliny sportu.

Zdałem sobie sprawę, że organizm człowieka jest naprawdę niesamowity i każdy człowiek powinien być sprawny i móc kontrolować własne ciało,ponieważ to ciało daje nam możliwość kontaktowania się z otoczeniem, jeśli chcemy pobawić się z dzieckiem lub jesteśmy w sytuacji zagrożenia to nasze ciało może być naszym sprzymierzeńcem lub utrapieniem. Dlatego właśnie moją myślą przewodnią, którą kieruję się w pracy z ludźmi jest “ trenuj ruch nie mięśnie “ W myśl tej zasady uczę ludzi obsługiwać własne ciało i sprawiam że są oni sprawni i co bardzo ważne funkcjonują na co dzień bez bólu. A jeśli nasze ciało jest sprawne i zdrowe to nasza sylwetka jest tego odzwierciedleniem, także zawsze praca nad sprawnością idzie w parze z wyglądem zewnętrznym.

To było kilka słów ode mnie, aby zobrazować kim jestem i jaka jest moja filozofia pracy z człowiekiem. Więć jeśli chcesz dbać o swoje zdrowie i sprawność to jesteś w dobrym miejscu.

Do zobaczenia!